שבת, מאי 18News That Matters

למה לבחור דווקא במדפים ממתכת?

מדפי מתכת הם אופציה טובה למי שרוצה ליצור מראה כפרי או תעשייתי בביתו.

מדפי מתכת מעולים להצגת פריטים, כגון ספרים, פריטי נוי, אגרטלים ופריטים אחרים.

גם מדפי מתכת קלים לניקוי וניתן להתאים אותם לעיצוב של כל חדר, הם הבחירה המושלמת עבור אנשים שמחפשים פתרון אחסון יציב ועמיד.

הם גם הבחירה המושלמת עבור אנשים שרוצים לאחסן פריטים כבדים. הם מציעים יציבות רבה ויכולת המשקל שלהם גבוהה מזו של מדפי עץ או פלסטיק. מדפי מתכת מספקים גם הגנה טובה יותר מפני קורוזיה, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת אם אתה גר באזורים לחים או בחופים.

אבל האם אפשר לעצב מדפי מתכת? התשובה היא כן!

עיצוב מדפי מתכת יכול להיעשות על ידי ביצוע השלבים הבאים:

1) קבע את גודל המדף. 2) קבע את קיבולת המשקל של המדף. 3) בחר חומר עבור המדף (למשל, נירוסטה). 4) החליטו על סגנון למדף (למשל, תעשייתי). 5) מצא חברה המתמחה בעיצוב וייצור רהיטי מתכת (למשל, עולם המדף).

עיצוב מדפי מתכת אינו פשוט כפי שהוא עשוי להיראות. משקל הפריטים על המדף ישפיע על העיצוב. לדוגמה, אם יש הרבה ספרים כבדים, אולי כדאי להשתמש במדפים עמוקים יותר כדי שהם לא יפלו.

איך להרכיב לבד מדפי מתכת?

מדפי מתכת הם דרך מצוינת להציג את הפריטים שלך ולגרום לחדר שלך להיראות מאורגן. אבל הם יכולים להיות יקרים, ולכן אנשים רבים רוצים להרכיב אותם בעצמם. הנה כמה טיפים כיצד להרכיב מדפי מתכת בעצמך.

– מדדו את גובה המדף לפני שמתחילים להרכיב אותו

– וודאו שיש לכם את כל הכלים הדרושים ובמצב טוב

– אסוף את כל החומרים שלך במקום אחד לפני שמתחילים

– הנח את התושבת משני צידי המדף והדק אותם באמצעות ברגים

– הנח לוח אחד על גבי כל סוגר, וודא שהם מיושרים עם שני הסוגריים

– אבטח כל לוח עם ברגים

בעת הרכבת מדפי מתכת, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להרכיב את ארבעת העמודים. העמודים עשויים בדרך כלל מפלדה ומגיעים בשני חלקים כל אחד. תצטרך פטיש ומקדחה כדי להרכיב אותם.

אתה יכול גם להשתמש במפתח ברגים או צבת אם אין לך מקדחה או פטיש. אתה יכול לחבר את המוט הצולתי לעמודים על ידי הברגה עם ברגים או ברגים. לאחר שעשית זאת, חבר את התושבת למדפים על המוט עם ברגים או ברגים. לבסוף, הנח את המדפים שלך על גבי סוגריים אלה והדק אותם כך שיהיו בטוחים במקומם.

היכן מומלץ להשתמש במדפי מתכת?

מומלץ להשתמש במדפי מתכת במקומות שבהם צריך לאחסן הרבה פריטים או שיש להם משקל רב. מדפי המתכת נהדרים גם לאחסון פריטים שניתנים לשריטה בקלות.

מדפי מתכת מומלצים במוסך, במרתף ובסדנה. אזורים אלו הם לרוב מאובקים ומדפי מתכת לא יתעוותו או יחלידו.

דילוג לתוכן