שבת, מאי 18News That Matters

מה ההבדל בין חזיה רגילה לחזיה להריון?

חזייה רגילה היא סוג של חזייה בעלת תחתית ומספקת תמיכה לשדיים. חזיית הריון היא סוג של חזייה שתוכננה במיוחד כדי להציע יותר תמיכה לשדיים במהלך ההריון.

ההבדל העיקרי בין שני סוגי החזיות הללו הוא בעיצובן וברמת התמיכה שהן מספקות ללובשת. חזייה רגילה אינה מציעה תמיכה רבה כמו חזיית הריון מכיוון שאין לה תכונות נוספות כמו רצועה מתחת לחזה או רצועות הניתנות להתאמה.

איך לבחור חזיית הריון עבורך?

בחירת חזיית הריון נכונה היא משימה לא פשוטה. את צריכה לקחת בחשבון את גודל השד הנוכחי שלך, את צורת השדיים שלך ואת השינויים שעומדים להתרחש בגופך.

ישנם מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת חזיית הריון. הראשון הוא הגודל הנוכחי של השדיים שלך. אם את לובשת 36C עכשיו, כדאי לקנות חזיית 38D בהריון כי היא תתאים לשינויים עתידיים בגודל החזה. הדבר השני שיש לקחת בחשבון הוא צורת השדיים שלך: אם הם מלאים מלמעלה, בחרי בחזייה עם כוסות שמגיעות גבוה מתחת לבית השחי; אם הם מלאים בתחתית, בחר אחד עם כוסות שיורדות למטה ורחבות יותר; אם הם נמצאים איפשהו באמצע, רק ודא שיש מספיק מקום לשני הסוגים.

חזיות הריון מעוצבות וגם אלסטיות נוספת ברצועה לתמיכה נוספת, שיכולה לסייע בהפחתת כאבי גב מבטן מתרחבת.

איפה לקנות חזיית הריון?

קניית חזיית הריון היא משימה לא פשוטה עבור רוב הנשים ההרות. זה יכול להיות קשה למצוא את המידה הנכונה, את הצבע הנכון ואת הסגנון הנכון. הצעד הראשון הוא להבין את מידת החזייה הנוכחית שלך. רוב הנשים לובשות מידת חזייה שגדולה בשתי מידות ממידה שלפני ההריון.

כדאי ללכת על חנות שמתמחה בתחום, כאשר ההמלצה היא לחזיה מותאמת אישית שניתנת להגדלה במידה ותצטרכי. קצת פחות כדאי לקנות אותה באינטרנט בלי אפשרות מדידה, במיוחד כאשר את בהריון והגוף שלך עובר המון שינויים, כדאי למדוד ולבדוק שהיא נוחה לך ותומכת בגב.

האם חזיית הריון היא גם חזיית הנקה?

זוהי טעות נפוצה. חזיית הריון נועדה לספק תמיכה ונוחות נוספת במהלך ההריון, בעוד שחזיית הנקה נועדה לספק תמיכה ונוחות נוספת להנקה.

חזיית הריון מספקת יותר כיסוי מחזייה רגילה, אך יש לה פחות כיסוי מחזיית הנקה.

האם חזיית הריון עשויה מחומר מיוחד?

החומר המשמש בחזיית הריון הוא בדרך כלל כותנה או תערובת כותנה. חומרים אלו רכים ונוחים יותר מבדים אחרים כמו ניילון או פוליאסטר, הם גם יכולים להימתח בקלות ולספק יותר תמיכה לשדיים.

דילוג לתוכן