עשרה טיפים לבניית אתרים אפקטיביים לעסקים

בניית אתרים

טיפים לבניית אתרים

בניית אתר אינטרנט הוא הביזנס אונליין של הבן אדם והוא מהווה למעשה את החלון ראווה של העסק. לכן חשוב להתחיל את הבנייה ברגל ימין ולפנות לחברה לבניית אתרים שתבנה לכם את האתר באופן הכי מקצועי ונגיש.

במאמר זה תקבלו טיפים, מידע ופרטים חיוניים שיתנו לכם כיוון כיצד לגשת לבנות באופן הטוב ביותר את העסק אונליין שלכם.

עשרה טיפים לבניית אתרים אפקטיביים לעסקים

 1. קהל היעד ואפיון העסק – ראשית כל בדקו מיהו בעצם קהל היעד של האתר? עבור מי האתר מיועד? כך שתוכלו לבנות עבורם את האתר הטוב והמותאם להם ביותר.

בנוסף לאפיון קהל היעד צריך לאפיין את העסק, אפיון העסק הינו חיוני לבניית מותג מנצח המבדל את העסק לעומת עסקים מתחרים. כך אנו גורמים  לאתר להיות איכותי שנותן מענה לכל צרכי העסק.

באפיון האתר צריך לכלול פרמטרים שונים כגון: מבנה האתר, רמת טכנולוגיה, מיתוג עסקי מדויק ועוד.

 1. מיקוד נכון של האתר – חשוב ביותר להתמקד בשירות העסק על מנת להביא להצלחת האתר, הגולשים באתר צריכים לראות את המוצרים והשירות שהם מעוניינים בהם ולא מוצרים אחרים.
  כמו כן בבניית האתר תכתבו על המסר האישי שלכם.
   
 2. ממשק נוח – חווית המשתמש צריכה להיות חיובית ולכן צריך לתכנן ממשק נוח וידידותי המאפשר לקהל הגולשים לנווט באתר בצורה קלה ונוחה.
 3. שילוב תמונות באתר – שילוב נכון של תמונות רגילות בגודל מתאים שתופס את העין ותמונות וידאו יגרמו לאתר להיראות טוב יותר
 4. עומס ומשקל האתר – אל תעמיסו את האתר בתכנים רבים מידי היכולים להביא לחווית גלישה לא נעימה וכן בעת בניית הדפים באתר, קחו בחשבון את הכובד שלו, ככל שלקהל יהיה קל להבין לאן להגיע באתר.
 5. התאמה רספונסיבית למובייל – התאמה רספונסיבית תורמת לחווית גלישה בניידים ולכן האתר חייב להיות מותאם באופן רספונסיבי למובייל כיוון שכך הוא מוצג בצורה הטובה ביותר בכל גדלי המסכים השונים בטלפונים החכמים.
   
 6. עיצוב האתר – ישנה חשיבות גדולה לעיצוב נכון ואיכותי של האתר, ניתן להיעזר במעצב גרפי מקצועי שיתן עיצוב איכותי היוצר חזות יפה ונעימה לעין.
 7. קידום האתר – בנו את האתר באופן שיתאים לחוקים של גוגל, מערכת הבסיס של האתר צריכה להיות מותאמת לקידום לכן חשוב שהפלטפורמה של האתר תענה על כל הצרכים של הקידום מבחינה מעשית וטכנית.
 1. כתיבה שיווקית – כתיבה שיווקית נכונה מביאה לקידום ומכירה של השירותים והמוצרים שהאתר מספק, משפטים שמניעים לפעולה ושימוש נכון בפסיכולגיה שיווקית תקדם מאד את העסק שלכם, ישנם כותבים שיווקיים המומחים לכך ומומלץ ביותר לפנות אליהם.
 2. אחסון אתר בשרת מהיר – כאשר האתר מוכן, אחסנו אותו בשרת מהיר, פנו לחברה לאחסון אתרים שבין השירותים שהיא מציעה יהיה גם שירות של תמיכה וגיבוי וכן בדקו את מהירות האתר המאוחסן על השרת.