יום ראשון, יולי 21News That Matters

מה צריך לדעת לפני שבוחרים חברה לציוד רפואי

בחירת חברת ציוד רפואי היא החלטה שיש לחשוב ולחקור. ישנם היבטים רבים שיש לקחת בחשבון, כמו סוג הציוד שאתה צריך, המוניטין של החברה והאם יש להם אחריות או אין.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להחליט איזה סוג של ציוד אתה צריך. לסוגים שונים של ציוד יש יישומים שונים בתחום הרפואי והם משמשים למטרות שונות. תצטרך גם להבין היכן ישמש המוצר שלך לפני שתחליט באיזו חברה להשתמש. לדוגמה, אם אתה יודע שהמוצר שלך ישמש בחדר ניתוח או ביחידה לטיפול נמרץ אז יהיה הגיוני לבחור בחברה שמתמחה באותם תחומים.

אם אתם מחפשים מידע נוסף על חברות ספציפיות אז ישנם משאבים רבים זמינים באינטרנט כגון ביקורות מלקוחות קודמים או אפילו נציגי שירות לקוחות מכל ארגון.

הנה כמה שאלות שעשויות לעזור לך למצוא את חברת הציוד הרפואי המתאימה לצרכים שלך:

-איזה סוג ציוד הם מציעים?

-כמה ניסיון יש להם בתחום הזה?

-האם יש להם אישורים?

-האם הם מציעים שירותים נוספים? -איך מבנה התמחור שלהם?

בחירת חברה לציוד נשימתי

כאשר אתם מחפשים חברה שתרכוש את ציוד הנשימה שלכם, חשוב לדעת מה יש להם להציע. ישנם שני סוגים עיקריים של מחוללי חמצן: נייחים וניידים. מחוללי חמצן נייחים נמצאים לרוב בבתי חולים ובבניינים גדולים אחרים, בעוד שניתן להשתמש בהם ניידים לשימוש ביתי או לנסיעות.

כדאי גם לברר על סוגי הציוד השונים שיש לחברה להציע. לדוגמה, חברות מסוימות עשויות למכור רק גנרטורים נייחים, אך לאחרים עשויות להיות אפשרויות ניידות כמו גם נייחות.

ישנן חברות רבות שמוכרות ציוד נשימה ויכול להיות קשה להחליט עם מי מהם ללכת.

כדאי לשקול גם את המוניטין של החברה. אתה רוצה לעבוד עם חברה שנמצאת בעסק כבר זמן רב ויש לה מוניטין טוב. אתם לא רוצים שיהיו לכם בעיות עם הציוד שלכם וגם לא תרצו שיהיו לכם בעיות עם החברה.

כמה גורמים שיש לקחת בחשבון כוללים:

– גודל החברה

– איכות המוצר

– מחיר המוצר

– התכונות שמציעה החברה

למה לבחור בקלינטיקה?

קלינטיקה הינה חברת ציוד רפואי מהגדולים והאיכותיים בארץ, היא מספקת מוצרים רפואיים לרוב בתי החולים בארץ ומוכרת גם למגזר הפרטי, בקלינטיקה תמצאו מחלקות יעודיות לכל סוג של מוצר רפואי, בנוסף יש לקלינטיקה מחלקת CPAP יעודית המספקת מוצרים לבעיות שינה ודום נשימה בשינה, היא היבואן הבלעדי של רסמד בארץ. בנוסף קלינטיקה נותנת שירות נרחב למוצריה ויש לה מערך שירות לקוחות ותיקונים. אז אם אתם מחפשים לכם חברת ציוד רפואי שתוכלו לסמוך עליה כדאי מאד לשקול לעבוד עם קלינטיקה.

דילוג לתוכן